Endermak Endermak
Endermak

1987 yılında inşaat makinaları ve ekipmanları üretmek amacıyla kurulan Endermak,son 10 yılda beton santrali imalatında yoğunlaşmış olup,konusunda lider ve uzman bir firma haline gelmiştir.İç pazarda ulaştığı lider konumunu,Türkiyenin önde gelen inşaat firmalarına kurduğu santrallerle pekiştiren Endermak ;son yıllarda yaptığı ihracatlarla uluslar arası pazarda da başarısını ve ürün kalitesini ispatlamıştır.


Bugün Ortadoğu , özelikle körfez ülkelerinde bir marka haline gelen Endermak; yine Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere,BDT ülkelerine her geçen gün artan ihracatlarıyla;yanlızca kaliteli ve güven veren santraller üretmekle kalmamış,tüm dünyada tavsiye edilen ve tanınmış beton santrali üretici konumuna gelmiştir. Beton Santralleriyle ulaştığı ülke sayısı 26’ya çıkan Endermak;İngiltere Londra’dan başlayan başarılı ağın,Katar,B.A.E,Kuveyt,Bahreyn,Suriye,Libya,Irak,Kosova,Makedonya,Bangladeş,Kamerun, Türkmenistan,Tacikistan gibi ülkelerde de sürdürülmüş ayrıca Suudi Arabistan ,Yemen,Cezayir gibi yeni girdiği pazarlarda da adından sıkça söz ettirmektedir..


Endermak;esnek müşteri odaklı,teknolojiyi yakından takip eden beton santrallerinin tasarımı ve montajının yanı sıra;gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetleriyle de müşterileriyle güvenilir ve sürekli bir bağ oluşturmuştur.


Endermak ; tasarım ,üretim ve mühendislik konularındaki yeterliliğini ,kalite ve güvence sisteminin gerekliliklerini yerine getirerek aldığı CE (TÜV tarafından onaylanmış) GOST:ISO 9001 sertifikalarıyla göstermiştir.


Endermak ; ürün kalitesi ,AR-GE çalışmalarına verdiği önem ; her şarta uygun tasarlanıp ,sorunsuz ve yüksek verimle kullanılan santralleri ;satış sonrası eksiksiz hizmetleriyle ,adının mevcut ve hedef pazarlarda tercih edilmesini ve önde gelmesini sağlamıştır.


Endermak Tüm Hakları Saklıdır.